problem z konfiguracja gramofonow mixvibes

  

problem z konfiguracja gramofonow mixvibes

Postby globtroter on 13 Oct 2013, 15:22

Witam!
Mam problem z konfiguracja gramofonów w mixvibes, miałem w domu remont i musiałem odłączyć cały sprzęt. Po podłączeniu sprzętu tak dawniej (dawniej wszystko było ok), nie mogę skonfigurować gramofonów na nowo poprzez install wizard w progranie (nie wyłapuje gramofonów) Oglądałem Tutoriale na yt i zgodnie z nimi postępowałem tak samo u siebie, i nic. Zainstalowałem asio4all, wybierałem opcje assio4all w install wizard, gramofony wyłapuje ale scieżkę czyta w bardzo szybkim tępie, i nie daje sygnału na master. Zainstalowałem najnowsze drivery ze stronki (U-Mix 44 vloume panel) potencjometry powinny być do przestawiania (jak w tutorialu) ale u mnie nie sa i widnieje na nich napis: Device unplugged.Na zwykłych płytach vinylowych i normalnym podłączeniu do miksera wszystko jest ok. Pamiętam, że na puszce mixvibe powinny się świecić kontrolki na kanałach podłączonych, teraz się nie świeci nic, oprócz podłączenia USB .

Wiem że była mowa kilka postów wstecz ale robiłem już wszystko i nic, porszę o pomoc :) Z góry dzięki !
globtroter
 
Posts: 1
Joined: 19 Feb 2013, 17:33


Re: problem z konfiguracja gramofonow mixvibes

Postby headowski on 26 Jan 2017, 18:15

czy znalazłeś rozwiązanie? Kupiłem używane mixvibes U-Mix44 i mam dokładnie ten sam problem, który opisujesz. Zainstalowałem Cross DJ najnowszy i ten program rzekome sterowniki... Mam win 7
headowski
 
Posts: 1
Joined: 25 Jan 2017, 21:34



Return to Polski




Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

Board index

 
 
   
 
© 2014 Mixvibes